Stawiamy na korzystne i długotrwałe relacje

Przewoźnikom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wzajemne korzyści i wymianę cennych doświadczeń. Nie ma dla nas szczytów nie do zdobycia. Jeśli pragniesz nowych wyzwań i chcesz postawić na rozwój - jesteśmy dla Ciebie.

https://cenergo-logistics.pl/wp-content/uploads/2016/11/rys3.png

Oferta dla przewoźników to nasz specjalny pakiet korzyści, który przygotowaliśmy dla firm zainteresowanych współpracą z Cenergo Logistyka.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Możemy pochwalić się ogromnym zaufaniem w branży, a nasza wieloletnia uczciwa praca zaowocowała przyznaniem nam prestiżowych certyfikatów: certyfikatu RZETELNA FIRMA przyzwanego nam nieprzerwanie od 2012 roku oraz Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej CWB za 2015 rok. Wyróżnienia te są najlepszym dowodem na naszą biznesową uczciwość, rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Terminowość wypłat dla naszych kontrahentów to dla nas sprawa najwyższej wagi – faktury za zrealizowane przewozy płacimy zawsze w terminie, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrzymanie płynności finansowej w branży transportowej. Współpracując z nami możesz spać spokojnie nie martwiąc się o to, czy pieniądze przyjdą w na czas – to nasz obowiązek zadbać o to, aby tak się stało.

Wzajemne zaufanie i radość ze wspólnie wypracowanych zysków sprawiają, że chętnie decydujemy się na stałą współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami. Oferujemy możliwość podpisania długoterminowego kontraktu z gwarancją atrakcyjnych zleceń na przewozy. Dodatkową korzyścią współpracy z naszą firmą jest między innymi opcja Skonta, czyli gwarantowanych przyspieszonych płatności za zrealizowane zlecenia.

 

 

 

Zastanawiasz się, kiedy przyjdzie Twoja płatność? Wypełnij poniższy formularz i sprawdź status swojego wynagrodzenia:


[contact-form-7 id="99" ]

Certyfikaty

Zobacz, ile możesz zyskać


Jesteś przewoźnikiem i interesuje Cię współpraca z Cenergo Logistyka? Zastanawiasz się jakie korzyści przyniesie Ci stała współpraca z naszą firmą? Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś. Naszym kontrahentom oferujemy bogaty pakiet korzyści oraz możliwość podpisania długoterminowej umowy na przewozy. W ramach kontraktu zyskasz gwarantowane zlecenia, korzystne stawki oraz atrakcyjne trasy przewozowe.


Tyle zyskujesz jeżdżąc dla Cenergo Logistyka:


Korzystne warunki z długoterminową umową


Regularne ładunki i atrakcyjne trasy transportowe


Korzystne stawki przewozowe


Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą

Wynagrodzenie zawsze na czas, a nawet wcześniej

Skonto z gwarancją szybkiej wypłaty

Skonto dla przewoźników

Cenergo Logistyka Sp. z o.o. Sp.k. uruchomiła usługę SKONTO, która umożliwia otrzymanie przez przewoźnika wcześniejszej zapłaty za wykonane usługi przed uzgodnionym terminem płatności. Oferta skierowana jest do wszystkich przewoźników współpracujących z nami.

Warunkiem skorzystania z usługi SKONTO jest wystawienie przez przewoźnika faktury Vat pomniejszonej o umówiony procent skonta oraz przesłanie faktury wraz z kompletem oryginalnych dokumentów pocztą do siedziby naszej firmy. Termin płatności faktury liczony jest od momentu otrzymania faktury z kompletem dokumentów.

Zasadą działania usługi SKONTO jest obniżenie wysokości frachtu ustalonego we wcześniej podpisanym zleceniu przy jednoczesnym skróceniu terminu płatności wg. następujących zasad:

Skonto 10 %              termin płatności 3 dni

Skonto 9%                 termin płatności 5 dni

Skonto 8%                 termin płatności 7 dni

Skonto 7%                 termin płatności 9 dni

Skonto 6%                 termin płatności 11 dni

Skonto 5%                 termin płatności 14 dni

Dla stałych partnerów istnieje możliwość indywidualnego określenia powyższych parametrów.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem księgowości.